Leštění a renovace laku

Máte poškrábaný nebo odřený lak? Trápí se laková vrstva vašeho automobilu pravidelným používáním myčky? Je původní lak vašeho vozidla zašlý nebo odřený od větví?

Tyto problémy jsou běžné u všech automobilů. Nicméně existuje jednoduché řešení - leštění karoserie a profesionální renovace laku. Dokážeme obnovit lak do původního stavu a zaručujeme výborné výsledky i při velmi poškozeném laku. Vaše auto bude opět vypadat jako nové vozidlo, jehož lak není poškozený stářím, vlivem počasí nebo mechanického opotřebení (například myčkou, větvemi, kamínky atd.).

Tyto faktory postupně snižují dokonalost lesku a lak se stává matným. U starších laků, které jsou pět let a starší, může být obtížné rozpoznat, zda je na vozidle metalíza nebo pouze základní barva. To platí zejména pro tyto případy, ale stačí jim pouze oživení nebo renovace k dosažení perfektního vzhledu. Vozidlo s kvalitně ošetřeným lakem je také snazší udržovat čisté. Nečistoty se na hladkém a ošetřeném povrchu neudrží a často je lze jednoduše smýt proudem vody.

[booked-calendar style="list" calendar="52"]