CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA .

NANO CERAMIC PROTECT 9H GOLD 70% SiO2

Nano Ceramic Protect Hard 9H GOLD je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Obsahuje až 70% SiO2 díky kterému na laku krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu, obsahuje i další materiály, které zabezpečují hydrofobnost a extrémní lesk. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost, pružnost a odolnost povlaků. Aplikace tohoto produktu se provádí ruční nebo stříkací metodou a je dostupná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků – jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „, která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchu je deklarována na 3 až 5 roků v závilosti od počtu vrstev – čím více vrstev tím vyčší odolnost. Maximální doporučený počet vrstev jsou 4 vrstvy. Vyznačuje se samohojícím účinkem, jemné škrábanečky – tzv.sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy stačí i ostré sluníčko v létě.

NANO CERAMIC PROTECT 9H RED 90% SiO2

Díky obsahu SiO2 až 90% je Nano Ceramic Protect 9H RED nejtvrdší a nejodolnější keramická ochrana laků a disků z naší nabídky a na trhu vůbec. Neobashuje žádné další materiály, které by zabezpečovali lesk a hydrofóbnost a proto je nutné ho kombinovat s produktem Nano Ceramic Protect 9H GOLD. Nano Ceramic Protect 9H RED se aplikuje ruční nebo špičkovou stříkací metodou SATA a slouží jako extrémně odolný podklad pod 9H GOLD. Obecně platí, čím více vrstev tím vyčší odolnost, může sa ho aplikovat až 10 vrstev. Funkčnost a trvácnost povlaku je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „ která je po aplikaci odevzdána majiteli auta. Díky tomuto produktu je povlak mnohem odolnější vůči mechanickému poškození a znatelnější je i samohojící účinek – tzv.sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy postačí i ostré sluníčko v létě.

[booked-calendar style="list" calendar="52"]